Як вибрати салон краси?

Як вибрати салон краси? 

 

Для багатьох дівчат це питання не складе не який складність. Було б за що туди піти, а як його вибрати я можу і сама дати 1000 рад. 

Однак не все так просто як здається на перший погляд. Адже салон краси це інструмент який або може зробити вас красивою і привабливою, або зіпсувати настрій на весь день або тиждень. Адже ваша зовнішність це не просто так. Погодьтеся? 

Салон краси - як тебе вибрати? Більшість дам вибирають салон краси який вони можу побачити. Або він близько до роботи або близько до будинку. Міфи про прив'язку до майстра є, але ми зараз говоримо про ситуацію коли ви або в новому місті або в новому районі. Або прийшов час внести радикальне різноманітність в свою зовнішність а всі варіанти зі «старим» майстром вже давно перепробувані. 

У будь-якому випадку ви можете використовуватися дивом інтернет техніки смартфоном або планшетом. Там є сайти подібні до нашого деякі каталоги в яких зазначені всі салони краси. І за допомогою пошукових запитів вказавши район або вулицю ви отримаєте первинну картинку. Мовляв є тут і тут. Милості просимо в наш салон краси. Прикро що фотки зазвичай викладають 100 давності і зараз на жаль салон або не такий красивий або взагалі не такий. Буває. Можливо цю статтю чітнут власники салонів краси або адміністратори які швидше за все ведуть сторіночку в соц мережах і каталогах. Далі вибравши собі салон краси через інтернет ви зазвичай дзвоніть. Правда буває що мила оригінальна вивіска і легке романтичне настрій роблять свою підступну справу і ви заходите в сам салон минаючи інтернет павутину. 

Дзвінок в салон бажаний. Адже не завжди є настрій і не завжди все що вказано в інтернеті правда плюс як завжди помінявся прайс, майстер у відпустці або запис вся зайнята бла бла бла. І все вже не так райдужно як здавалося на сторінці в каталозі. Але це вже питання сервісу салонів краси про нього ми поговоримо пізніше. 

Ви змогли минути мережі не вихованих або НЕ доученних адміністраторів салони краси та всетаки зважилися записатися в салон. Рекомендую спробувати легку процедуру. Чи не вкоем разі фарбування або супер атіцелюлітную програму. Адже віддати своє світлу голосу або світлу (ну ладно засмаглу) попу в руки Рамшана або колишнього масажиста Сталіна чи мега перукаря стиліста візажсіта Едуарда - ризиковане підприємство. А ось укладка небудь покриття нігтів або лекгих масаж спини це спробувати можна. Тільки дивіться в обидва. 

 

Протест своїх потенційних майстрів і просочившись до них довірою сміливо можете довіряти всю себе кохану. Але пам'ятайте що скільки б чашок кави і історій про свої залицяльниках ви не розповіли, ваші нові друзі всерівно залишаються майстрами у яких є план продажів послуг і косметики. 

Приємних і незабутніх, з хорошої точки зору, процедур.