Важливість навчання фітнес інструкторів

Важливість навчання фітнес інструкторів 

 
У фітнес клубах є фахівці - професіонали. До них, насамперед, слід віднести тренерський склад. Хто добре знайомий з тренерською роботою в області оздоровчого спорту впевнено підтвердить, що праця тренерів з навантаженням в деякому сенсі перевищує працю професійних спортсменів.
Будь керуючий, власник або менеджер фітнес клубу знають не з чуток , як рідко можна зустріти високопрофесійних тренерів в цій області послуг. Як і скрізь, інструкторів з фітнесу багато, але хороших мало. Фактично інструктор фітнес клубу своєю роботою сприяє вирішенню основного, комерційної завдання - отримання грошових коштів (прибутку).
Тому інструктор з фітнесу повинен не тільки добре володіти технологією проведення тренувань, а й сучасними знаннями в області оздоровчого спорту, тобто вміти розробити програму для досягнення різних цілей, розробити організацію харчування тренуються, знати анатомію людини, її фізіологію, біомеханіку спорту, психологію клієнтів і т.д. Навчання фітнес інструкторів дає можливість отримати знання з теорії та практиці оздоровчого спорту.
Для розуміння важливості навчання інструкторів фітнес клубів розглянемо тенденції спонукальних мотивів клієнтів до занять. У чому полягає головна специфіка численних клієнтів фітнес клубів? У тому, що вони приходять в тренажерні зали клубів практично не підготовленими до яких або фізичних навантажень. Пригнічують клієнти фітнес клубів - люди, турбуються про своє здоров'я і про свій зовнішній вигляд, але більше їх приваблює друге.
Жінок переважно цікавлять форми тіла, і вони прагнуть, максимально наблизитися, до канону зовнішності, займаючись у фітнес клубах. Не варто говорити , наскільки даний « канон » відповідає поняттю « здоров'я». Прагнучи досягти результату, багатьох жінок не зупинити ні перед чим. Виснажливі тренування в поєднанні з « голодними » дієтами і сумнівними медикаментами здатні в найкоротший час зруйнувати будь-який організм.
Чоловіків також цікавлять форми свого тіла, але , в іншому сенсі. Форми тіла Шварценеггера не дають десяткам тисяч чоловіків спати, і вони будь-яку ціну прагнуть досягти результату м'язової форми Арнольда. Складові цієї ціни такі: форсовані методики тренування, сумнівні харчові добавки, анаболічні стероїди і т.д. Набрати м'язову масу для чоловіків головне завдання в житті. Чи варто якось коментувати стан здоров'я таких клієнтів після перерахованого ?

 

 

Tags: фитнес, как открыть фитнес клуб, Тесты для персонала фитнес-клубов, атетация персонала фитнес клуб, Выбор новых работников фитнес-индустрии, Работа менеджера в фитнес-клубе, бизнес план фитнес клуб, Мотивация персонала в фитнес-индустрии, Автоматизация индустрии красоты и фитнеса, Фитнес и фитнес консалтинг, фитнесконсалтинг, Создание фитнес клуба и бизнес план фитнес клуба, Автоматизация фитнес-центров, управление фитнес клуб, Прибыльный фитнес клуб , рекламируем фитнес клуб в социальных сетях, Консультации фитнес директоров, концепия фитнес клуб