Допомога у створенні "під ключ" СПА-салону

Допомога у створенні "під ключ" СПА-салону

Є кілька консалтингових компаній і фахівців, що допомагають створювати салони СПА, у всіх - різний набір послуг та різні розцінки. Наш повний пакет послуг починається з пошуку відповідного приміщення, маркетингового дослідження, розробки концепції, а закінчується розкручуванням СПА-салону та курирування його роботи в перший час після відкриття.
 
ПОВНИЙ ПАКЕТ ПОСЛУГ
Ми готові надати послуги по створенню "під ключ" для Замовника СПА - салону, а саме:
1. брати участь в пошуку приміщення, здійснювати огляд і давати оцінку приміщень на відповідність їх придатності з точки зору санітарних і пожежних норм, можливості розміщення та нормального функціонування СПА салону.
2. провести польове маркетингове експрес-дослідження і дати оцінку конкурентної ситуації в радіусі 3 км. навколо обраного приміщення, представити письмовий звіт із зазначенням сильних і слабких конкурентів і переліком їх основних параметрів (послуги, ціни, рівень салонів, а також застосовується устаткування та косметологічні лінії).
3. на підставі отриманих даних і висновків розробити і надати Замовнику в письмовому вигляді концепцію майбутнього СПА салону, що розкриває ідею, рівень, тип салону, орієнтацію на клієнтські групи, конкурентні відмінності, родзинки, пропозиції щодо бізнес-моделі, легендою і дизайну, розрахунки економічних показників і т.п.
4. на підставі прийнятої Замовником концепції СПА салону і плану БТІ, наявного в наявності у Замовника приміщення розробити і запропонувати в письмовому вигляді архітектурно-планувальне рішення з рекомендаціями по розташуванню кабінетів, обладнання, меблів і т.п.
5. представити технічне завдання для дизайнера, для фахівця з вентиляції, для фахівця водопостачання і каналізації, для фахівця по електриці.
6. здійснити підбір обладнання та спеціалізованих меблів у відповідності зі специфікою СПА салону, побажаннями та бюджетом та представити Замовнику перелік в письмовому вигляді для затвердження.
7. здійснити підбір косметичних ліній для всіх залів СПА салону і представити Замовнику перелік в письмовому вигляді для затвердження.
8. запропонувати цінову політику - розробити прайс-лист послуг СПА салону, надавши його Замовнику в письмовому вигляді для затвердження.
9. надати інформацію щодо розробки початково-дозвільних, облікових, нормативних та інших документів (облікові журнали, посадові інструкції, штатний розклад і т.д.).
10. надавати усні консультації з інших питань, пов'язаних із створенням салонного бізнесу, а саме:
- Щодо стратегічних питань створення салонного бізнесу,
- З організаційних питань салонного бізнесу,
- З економічних питань, пов'язаних із створенням бізнесу.
11. обговорювати можливість і доцільність реалізації висунутих Замовником ідей по створенню салонного бізнесу, генерувати і пропонувати Замовникові власні ідеї щодо відповідних питань;
12. з питань, що вимагають участі спеціалізованих або ліцензованих субпідрядників, у разі потреби, рекомендувати Замовнику третіх осіб (для розробки архітектурного та дизайн-проекту; ведення будівельно-оздоблювальних робіт; виготовлення спеціалізованої та неспеціалізованої меблів (вбудовано-прибудовані шафи, шафи-роздягальні, офісні меблі і т.д.); організації роботи кафе або барної стійки з розробкою фірмового меню страв, коктейлів і т.д.)).
13. розробити і запропонувати програму реклами та внутрішнього маркетингу при запуску СПА салону
14. курирувати новостворений салонний бізнес протягом 3-х місяців після відкриття СПА салону, надаючи усні консультації з питань, пов'язаних з поточною виробничо-господарською діяльністю в стартовому періоді саме:
- З питань управління, маркетингу, реклами
- З питань розвитку салонного бізнесу.

 Администратор предприятия индустрии красоты, Антикризисный менеджмент в салоне красоты, Высокодоходный салон красоты, Как открыть салон красоты в России, Как раскрутить салон, Курсы администраторов салона красоты, Курсы руководителей салона красоты, Маркетинг салонного бизнеса, Мастер-классы для мастеров салона красоты Беларусии, Повышение квалификации мастеров, Развитие салона красоты, Руководитель предприятия индустрии красоты, Семинары для парикмахеров, Создание SPA Вашей мечты, Телефонный маркетинг в салоне красоты, Тренинги для фитнес директоров, Финансы предприятия индустрии красоты, Эффективные продажи в салоне красоты, Эффективный администратор, Эффективный руководитель, фитнес консалтинг, создание фитнес клуба, фитнес, управление фитнес клубом, автоматизация фитнеса, медицинский и фармацевтический консалтинг, реорганизация спортивных учреждений, обучение администраторов медицинских учреждений Казахстана.Одноразовые спа расходники для маникюра и педикюра, для парафинотерапии, Планка и фольга для парикмахеров, для прессотерапии и гидроколонотерапии, Шапочка для сауны, фетровая, Рукавицы для сауны, Стикини, Коврик для солярия, Коврик для солярия, Набор для солярия, Одноразовая продукция для спа в Грузии, Мыло для хамама, Чаша для хамама, Заказывайте одноразовую продукцию для салонов красоты и спа центров, спа этикет, обучение администраторов гостиниц, консалтинг по созданию гостиниц, управление гостиницами в России, Anti-age программы, Spa процедуры, SPA-центры, Аппаратная косметология, Био- завивка Mossa, Биоревитализация, Брондирование, Вакуумно-роликовый массаж, Вечерние, свадебные прически, Восковая эпиляция, Выпрямление волос, Грим, Детские салоны, Завивка волос, Имидж-студия, Кавитация, Кислотные пиллинги, Комбинированная чистка, Контурная пластика, Коррекция мимических морщин, Коррекция потоотделения, Коррекция фигуры, Косметология, Лазерная эпиляция, Ламинирование, Лечение волос, Лечение угревой болезни, Лимфодренаж, Макияж, Маникюр и педикюр, Массаж лица, Мезотерапия, Механическая чистка, Наращивание волос, Наращивание ногтей, Наращивание ресниц, Обертывания, Окрашивание, Омолаживающие программы, Парафинотерапия, Парикмахерские услуги, Перманентный макияж, Пилинги, Пирсинг и прокалывание ушей, Плетение афрокосичек, дреды, зи-зи, Плетение волос, Покрытие для ногтей SHELLAC, Прессотерапия, Продажа косметики, Реконструкция волос, Свадебные прически и вечерние прически, Свадебный макияж, Солярии, Тату, Увеличение губ, Удаление новообразований, Ультразвуковая чистка, Уходы за лицом, Фотоомоложение, Фотоэпиляция, Френч покрытие ногтей, Чистка лица, Эстетика тела,салоны красоты Казахстана, создание салонов красоты для детей

Tags: спа, создание спа, СПА этикет, Автоматизация Спа центров, управление спа центром, обучение спа персонала, спа расходники, спа питание, спа в России